אודות אולם הכושר בריכות סקווש חוגים שעות פעילות שירותים נוספים גלריה צור קשר
חוגים
מערכת שעות שבועית
הדפסת מערכת שעות
החלפות ושינויים
מדריכים
חיפוש

מערכת שעות שבועית

כל השבוע יום ראשון יום שני יום שלישי יום רביעי יום חמישי יום שישי שבת
יום ראשון
מיקום שם מדריך שם חוג שעה
סטודיו 2 גילה פלג פלדנקרייז 17:00 - 17:45
סטודיו 2 גילה פלג פלדנקרייז 17:45 - 18:30
סטודיו 2 נילי ריקלין פלדנקרייז 18:45 - 19:30
סטודיו 3 יזהר שמלצר יוגה 18:45 - 19:45
סטודיו 1 ליליה קרנדל עיצוב דינמי (בינוניים) 18:45 - 19:30
סטודיו 1 מדריך חדר כושר סדנת בטן (מתחילים) 18:00 - 18:30
חדר ספינינג איילת בן דוד ספינינג (Cycling) 19:15 - 20:15
סטודיו 1 מריה נייברו זומבה 19:30 - 20:30
סטודיו 2 ליליה קרנדל מתיחות 19:30 - 20:15
אלון סיגלר פלדנקרייז 19:45 - 20:30
אולם אירועים תמר דורון התעמלות בונה עצם 19:30 - 20:15
בריכה סבטלנה מירושניקוב התעמלות במים 19:30 - 20:15
בריכה סבטלנה מירושניקוב התעמלות במים 20:30 - 21:15
סטודיו 2 יוסי קדם קיקבוקס 20:30 - 21:15
אולם טניס שולחן יעקב טניס שולחן (פינג-פונג) 20:30 - 22:00
אולם הספורט במתנ"ס ללא מדריך כדורסל למבוגרים 20:00 - 22:00
סטודיו 1 מריה נייברו core extreme 20:30 - 21:15
סטודיו 3 רוני גרוס TRX בשילוב surf set 20:00 - 21:00
סטודיו 3 עינת הדר כושר גברים 21:00 - 21:45
אולם אירועים ירון להב פילאטיס 21:15 - 22:00
יום שני
מיקום שם מדריך שם חוג שעה
אולם אירועים נטליה סבטוב פלדנקרייז 7:00 - 7:45
סטודיו 2 מרים סלע התעמלות בריאותית 7:15 - 8:00
סטודיו 2 מרים סלע התעמלות בריאותית 8:00 - 8:45
אולם אירועים יפעת רייס פלדנקרייז 8:00 - 8:45
אולם אירועים יפעת רייס פלדנקרייז 8:45 - 9:30
סטודיו 1 אפרת אראל עיצוב וחיטוב 8:00 - 8:45
אולם אירועים תמר דורון התעמלות בונה עצם 9:45 - 10:30
סטודיו 1 תמר דורון התעמלות בונה עצם 9:00 - 9:45
חדר ספינינג גיא מלכין ספינינג (Cycling) 9:00 - 10:00
סטודיו 3 אפרת אראל פילאטיס 9:00 - 9:45
סטודיו 2 גילה פלג פלדנקרייז 9:00 - 9:45
סטודיו 2 גילה פלג פלדנקרייז 10:00 - 10:45
סטודיו 1 יניב שיה יוגה - יסודות 10:00 - 11:00
סטודיו 1 דניאל פיכמן טאי-צ'י 11:00 - 11:45
סטודיו 2 ליליה קרנדל התעמלות בתנועה 11:00 - 11:45
חדר ספינינג יבגני קלאובר ספינינג (Cycling) 18:45 - 19:45
סטודיו 2 סיוון גבאי יוגה (ויניאסה) 18:45 - 19:45
סטודיו 3 אנדריאנה לובינה ג'ירוקינסיס 18:45 - 19:30
סטודיו 3 ענת אדר התעמלות בריאותית 18:00 - 18:45
סטודיו 2 שרון סולמי פילאטיס 18:00 - 18:45
סטודיו 1 סרגיי סזונוב עיצוב וחיטוב 18:15 - 19:00
סטודיו 1 מתן הלוי Hiit 19:45 - 20:30
סטודיו 1 מירב יעקובי עיצוב וחיטוב 19:00 - 19:45
אולם הספורט במתנ"ס בתיה קרוננברג ריקודי עם 19:30 - 00:00
סטודיו 3 אנאבל ריקודי בטן 19:30 - 20:30
אולם אירועים מתן הלוי Kickbox בשילוב שקים 20:30 - 21:15
אולם טניס שולחן ללא מדריך טניס שולחן (פינג-פונג) 20:00 - 22:00
חדר ספינינג קובי אפלבאום ספינינג (Cycling) 20:15 - 21:15
יום שלישי
מיקום שם מדריך שם חוג שעה
סטודיו 2 יניב שיה יוגה 7:00 - 8:00
אולם אירועים יזהר שמלצר יוגה 8:00 - 9:00
סטודיו 1 לריסה בגוב פילאטיס 8:30 - 9:15
בריכה סיון גרובנר התעמלות במים 8:15 - 9:00
בריכה סיון גרובנר התעמלות במים 9:00 - 09:45
בריכה סיון גרובנר התעמלות במים 9:45 - 10:30
סטודיו 2 קובי מצליח עיצוב עם FITBALL 9:15 - 10:00
סטודיו 1 לריסה בגוב פילאטיס 9:15 - 10:00
אולם אירועים ענת אדר התעמלות בונה עצם 9:15 - 10:00
סטודיו 2 ענת אדר התעמלות בונה עצם 10:15 - 11:00
סטודיו 1 לריסה בגוב התעמלות נשים 10:00 - 10:45
סטודיו 1 דין זרגו גארודה 10:45 - 11:30
סטודיו 1 אור אדוד יוגה 17:45 - 18:45
סטודיו 1 אפרת אראל עיצוב וחיטוב 18:45 - 19:30
סטודיו 2 מריה נייברו סרף סט 18:45 - 19:30
סטודיו 1 שיראל הלל עיצוב וחיטוב 19:30 - 20:15
סטודיו 2 רוני גרוס סרף סט 19:30 - 20:15
סטודיו 3 אריק גרינברג TRX 19:30 - 20:30
סטודיו 1 אושר כהן זומבה 20:20 - 21:15
אולם טניס שולחן ללא מדריך טניס שולחן (פינג-פונג) 20:00 - 22:00
אולם הספורט ניר יעקובי הוקי רולר למבוגרים 20:30 - 22:00
סטודיו 2 מרים סלע התעמלות בריאותית 20:15 - 21:00
סטודיו 3 ורד בן משה פיטבולאטיס 20:30 - 21:15
סטודיו 1 אושר כהן Dance stretch 21:15 - 22:00
יום רביעי
מיקום שם מדריך שם חוג שעה
סטודיו 2 נילי ריקלין פלדנקרייז 7:15 - 8:00
אולם אירועים יונית יודילביץ פלדנקרייז 7:45 - 8:30
סטודיו 1 אתי לונר יוגה 7:00 - 8:00
סטודיו 2 נילי ריקלין פלדנקרייז 8:00 - 08:45
סטודיו 1 סרגיי סזונוב עיצוב וחיטוב 8:00 - 8:45
סטודיו 3 לירן דראל TRX 8:00 - 9:00
חדר ספינינג נועם גל ספינינג (Cycling) 9:00 - 10:00
סטודיו 2 מרים סלע התעמלות בריאותית עם Fitball מתחילים 9:00 - 9:45
סטודיו 2 מרים סלע התעמלות בריאותית עם Fitball מתקדמים 9:45 - 10:30
אולם אירועים ליאורה קום התעמלות בונה עצם 9:45 - 10:30
סטודיו 1 סרגיי סזונוב פילאטיס מתחילים 9:00 - 9:45
סטודיו 1 סרגיי סזונוב פילאטיס מתחילים 9:45 - 10:30
סטודיו 1 ליליה קרנדל התעמלות בתנועה 10:45 - 11:30
סטודיו 2 ליאורה קום התעמלות בונה עצם 10:45 - 11:30
סטודיו 2 בועז נחייסי ג'ירוקינסיס 16:45 - 17:45
סטודיו 2 נטליה סבטוב פלדנקרייז 17:45 - 18:30
סטודיו 2 אלון סיגלר פלדנקרייז 18:45 - 19:30
סטודיו 1 ורד בן משה פילאטיס מתחילים 18:00 - 18:45
סטודיו 1 סיון גרובנר עיצוב דינמי (בינוניים) 18:45 - 19:30
סטודיו 1 סיון גרובנר core extreme 19:30 - 20:15
סטודיו 2 מתן הלוי קיקבוקס 19:30 - 20:15
סטודיו 3 אור אדוד יוגה 19:00 - 20:00
חדר ספינינג דן ספיר ספינינג (Cycling) 20:15 - 21:15
אולם טניס שולחן יעקב טניס שולחן (פינג-פונג) 20:00 - 22:00
סטודיו 2 ירון להב פיטבולאטיס 20:15 - 21:00
סטודיו 1 מתן הלוי Hiit 20:15 - 21:00
סטודיו 3 לירן דראל TRX 20:00 - 21:00
סטודיו 2 ירון להב פילאטיס 21:00 - 21:45
סטודיו 3 עינת הדר כושר גברים 21:15 - 22:00
יום חמישי
מיקום שם מדריך שם חוג שעה
סטודיו 2 יניב שיה יוגה 7:00 - 8:00
אולם אירועים יזהר שמלצר יוגה 8:00 - 9:00
סטודיו 1 גליה פומרנץ עיצוב וחיטוב 8:45 - 9:30
בריכה סבטלנה מירושניקוב התעמלות במים 8:15 - 9:00
חדר ספינינג שיראל הלל ספינינג (Cycling) 8:00 - 9:00
סטודיו 1 גליה פומרנץ התעמלות נשים ועיצוב 8:00 - 08:45
סטודיו 1 גליה פומרנץ מתיחות 9:30 - 10:30
אולם אירועים אור אדוד התעמלות בונה עצם 9:00 - 9:45
בריכה סבטלנה מירושניקוב התעמלות במים 9:00 - 9:45
בריכה סבטלנה מירושניקוב התעמלות במים 9:45 - 10:30
סטודיו 2 ורד בן משה פילאטיס 9:00 - 9:45
סטודיו 2 ורד בן משה התעמלות בונה עצם 10:15 - 11:00
סטודיו 2 ורד בן משה התעמלות בונה עצם 11:00 - 11:45
סטודיו 1 דניאל פיכמן טאי-צ'י 11:00 - 11:45
סטודיו 1 אנאבל ריקודי בטן 17:45 - 18:45
סטודיו 2 שחף אשל יוגה אשטנגה 18:30 - 19:30
סטודיו 3 ענת אדר התעמלות בריאותית 18:00 - 18:45
סטודיו 1 מריה נייברו פאוור פילאטיס (למתקדמים) 18:45 - 19:30
סטודיו 1 מריה נייברו core extreme 19:30 - 20:15
סטודיו 3 אור גובי TRX 19:15 - 20:15
חדר ספינינג גיא מלכין ספינינג (Cycling) 19:15 - 20:15
אולם הספורט אייל עוזרי ריקודי עם 19:00 - 20:00
אולם אירועים רולו ריקודי שנות ה- 60 20:00 - 22:30
סטודיו 2 מרים סלע התעמלות בריאותית 20:15 - 21:00
יום שישי
מיקום שם מדריך שם חוג שעה
אולם אירועים סיגל פרחי פלדנקרייז 7:45 - 8:30
סטודיו 2 נטליה סבטוב פלדנקרייז 7:30 - 08:15
סטודיו 2 נטליה סבטוב פלדנקרייז 8:15 - 9:00
אולם אירועים סיגל פרחי פלדנקרייז 8:30 - 9:15
סטודיו 1 סרגיי סזונוב פילאטיס 8:00 - 9:00
סטודיו 3 ורד בן משה פילאטיס מתחילים 8:30 - 9:15
סטודיו 1 סרגיי סזונוב פילאטיס 9:00 - 10:00
סטודיו 2 ורד בן משה פילאטיס מתחילים 9:15 - 10:00
אולם אירועים סיגל פרחי פלדנקרייז 9:30 - 10:15
סטודיו 2 מרים סלע התעמלות בריאותית 10:15 - 11:00
סטודיו 3 ג'ני לויטן עיצוב דינמי 10:00 - 10:45
סטודיו 1 אושר כהן זומבה 10:15 - 11:15
חדר ספינינג נועם גל ספינינג (Cycling) 11:00 - 12:00
סטודיו 2 מרים סלע התעמלות בריאותית 11:15 - 12:00
אולם אירועים אור אדוד יוגה 11:00 - 12:00
אולם טניס שולחן יעקב טניס שולחן (פינג-פונג) 12:00 - 14:00
סטודיו 1 אריק גרינברג עיצוב וחיטוב 14:00 - 14:45
שבת
מיקום שם מדריך שם חוג שעה
סטודיו 3 ורד בן משה פילאטיס 9:30 - 10:15
סטודיו 1 לריסה בגוב עיצוב וחיטוב 9:15 - 10:15
סטודיו 2 מרים סלע התעמלות בריאותית 10:00 - 10:45
סטודיו 1 ורד בן משה התעמלות בריאותית 10:15 - 11:00
חדר ספינינג סבב אור/רוני ספינינג (Cycling) 10:30 - 11:30
סטודיו 1 הדר/פלורה עיצוב וחיטוב 11:00 - 11:45
סטודיו 2 מרים סלע התעמלות בריאותית 11:00 - 11:45
סטודיו 2 סבב אור/מעיין יוגה 12:00 - 13:00
חדר ספינינג סרגיי סזונוב ספינינג (Cycling) 12:00 - 13:00
סטודיו 1 מיא טמיר זומבה (אחת לשבועיים) 12:00 - 12:45
אולם טניס שולחן ללא מדריך טניס שולחן (פינג-פונג) 12:00 - 14:00
סטודיו 1 סרגיי סזונוב עיצוב וחיטוב 13:00 - 13:45
2012 © כל הזכויות שמורות לקאנטרי מגדלי תל אביב
בניית אתרים