אודות אולם הכושר בריכות סקווש חוגים שעות פעילות שירותים נוספים גלריה צור קשר
חוגים
מערכת שעות שבועית
הדפסת מערכת שעות
החלפות ושינויים
מדריכים
חיפוש

מערכת שעות שבועית

כל השבוע יום ראשון יום שני יום שלישי יום רביעי יום חמישי יום שישי שבת
יום ראשון
מיקום שם מדריך שם חוג שעה
סטודיו 2 גילה פלג פלדנקרייז 17:00 - 17:45
סטודיו 2 גילה פלג פלדנקרייז 17:45 - 18:30
סטודיו 2 נילי ריקלין פלדנקרייז 18:45 - 19:30
יזהר שמלצר יוגה 18:45 - 19:45
סטודיו 1 ליליה קרנדל עיצוב דינמי (בינוניים) 18:45 - 19:30
סטודיו 1 מדריך חדר כושר סדנת בטן (מתחילים) 18:00 - 18:30
סטודיו 2 ליליה קרנדל מתיחות 19:30 - 20:15
סטודיו 1 מריה נייברו זומבה 19:30 - 20:30
בריכה סבטלנה מירושניקוב התעמלות במים 19:30 - 20:15
אלון סיגלר פלדנקרייז 19:45 - 20:30
אולם אירועים תמר דורון התעמלות בונה עצם 19:30 - 20:15
חדר ספינינג איילת בן דוד ספינינג (Cycling) 19:30 - 20:30
אולם אירועים ליליה קרנדל התעמלות בתנועה 20:15 - 21:00
בריכה סבטלנה מירושניקוב התעמלות במים 20:30 - 21:15
אולם טניס שולחן יעקב טניס שולחן (פינג-פונג) 20:30 - 22:00
אולם הספורט במתנ"ס ללא מדריך כדורסל למבוגרים 20:00 - 22:00
סטודיו 2 ליאור לביא Kickbox Extreme 20:30 - 21:15
סטודיו 1 מריה נייברו core extreme 20:30 - 21:15
סטודיו 3 נתלי בן עמי TRX 20:00 - 21:00
סטודיו 3 עינת הדר כושר גברים 21:00 - 21:45
אולם אירועים ירון להב פילאטיס 21:15 - 22:00
יום שני
מיקום שם מדריך שם חוג שעה
אולם אירועים נטליה סבטוב פלדנקרייז 7:00 - 7:45
סטודיו 2 מרים סלע התעמלות בריאותית 7:15 - 8:00
סטודיו 2 מרים סלע התעמלות בריאותית 8:00 - 8:45
אולם אירועים יניב אליעש פלדנקרייז 8:00 - 8:45
סטודיו 1 יניב אליעש פלדנקרייז 8:45 - 9:30
סטודיו 1 אפרת אראל עיצוב וחיטוב 8:00 - 8:45
אולם אירועים תמר דורון התעמלות בונה עצם 9:45 - 10:30
סטודיו 1 תמר דורון התעמלות בונה עצם 9:00 - 9:45
חדר ספינינג גיא מלכין ספינינג (Cycling) 9:00 - 10:00
סטודיו 3 אפרת אראל פילאטיס 9:00 - 9:45
סטודיו 2 גילה פלג פלדנקרייז 9:00 - 9:45
סטודיו 2 גילה פלג פלדנקרייז 10:00 - 10:45
סטודיו 1 יניב שיה התעמלות טיפולית 10:00 - 10:45
סטודיו 1 דניאל פיכמן טאי-צ'י 11:00 - 11:45
סטודיו 2 ליליה קרנדל התעמלות בתנועה 11:00 - 11:45
חדר ספינינג יבגני קלאובר ספינינג (Cycling) 18:45 - 19:45
סטודיו 3 אנדריאנה לובינה ג'ירוקינסיס 18:45 - 19:30
סטודיו 3 ענת אדר התעמלות בריאותית 18:00 - 18:45
סטודיו 1 מירב יעקובי Shape fitness 19:00 - 19:45
סטודיו 2 שרון סולמי פילאטיס 18:00 - 18:45
סטודיו 2 שרון סולמי פיטבולאטיס 18:45 - 19:30
סטודיו 1 סרגיי סזונוב עיצוב וחיטוב 18:15 - 19:00
אולם הספורט במתנ"ס בתיה קרוננברג ריקודי עם 19:30 - 00:00
סטודיו 2 אנאבל ריקודי בטן 19:30 - 20:30
סטודיו 3 מיכל דניאל האטה יוגה 19:30 - 20:30
סטודיו 1 מירב יעקובי Hiit 19:45 - 20:30
חדר ספינינג קובי אפלבאום ספינינג (Cycling) 20:15 - 21:15
אולם אירועים מתן הלוי Kickbox בשילוב שקים 20:30 - 21:15
אולם טניס שולחן ללא מדריך טניס שולחן (פינג-פונג) 20:00 - 22:00
סטודיו 1 אושר כהן זומבה 20:30 - 21:30
יום שלישי
מיקום שם מדריך שם חוג שעה
סטודיו 2 יניב שיה יוגה 7:00 - 8:00
אולם אירועים יזהר שמלצר יוגה 8:00 - 9:00
סטודיו 1 לריסה בגוב פילאטיס 8:30 - 9:15
בריכה סיון גרובנר התעמלות במים 8:15 - 9:00
בריכה סיון גרובנר התעמלות במים 9:00 - 09:45
בריכה סיון גרובנר התעמלות במים 9:45 - 10:30
אולם אירועים ענת אדר התעמלות בונה עצם 9:15 - 10:00
סטודיו 2 קובי מצליח עיצוב עם FITBALL 9:15 - 10:00
סטודיו 1 לריסה בגוב פילאטיס 9:15 - 10:00
סטודיו 1 לריסה בגוב התעמלות נשים 10:00 - 10:45
סטודיו 2 ענת אדר התעמלות בונה עצם 10:15 - 11:00
סטודיו 1 דין זרגו גארודה 10:45 - 11:30
סטודיו 1 אור אדוד יוגה 17:45 - 18:45
סטודיו 1 אפרת אראל עיצוב וחיטוב 18:45 - 19:30
סטודיו 1 שיראל הלל ATB Shape 19:30 - 20:15
סטודיו 2 סיון בר און Dance fitness 19:45 - 20:30
חדר ספינינג גיא מלכין ספינינג (Cycling) 19:15 - 20:15
סטודיו 3 צחי לוי TRX 19:30 - 20:30
אולם טניס שולחן ללא מדריך טניס שולחן (פינג-פונג) 20:00 - 22:00
אולם הספורט במתנ"ס ניר יעקובי הוקי רולר למבוגרים 20:00 - 21:30
סטודיו 1 מרים סלע התעמלות בריאותית 20:20 - 21:05
סטודיו 2 ורד בן משה פיטבולאטיס 20:30 - 21:15
יום רביעי
מיקום שם מדריך שם חוג שעה
סטודיו 2 נילי ריקלין פלדנקרייז 7:15 - 8:00
אולם אירועים יונית יודילביץ פלדנקרייז 7:45 - 8:30
סטודיו 1 אתי לונר יוגה 7:00 - 8:00
סטודיו 2 נילי ריקלין פלדנקרייז 8:00 - 08:45
סטודיו 1 סרגיי סזונוב עיצוב וחיטוב 8:00 - 8:45
סטודיו 3 לירן דראל TRX 8:00 - 9:00
חדר ספינינג נועם גל ספינינג (Cycling) 9:00 - 10:00
סטודיו 2 מרים סלע התעמלות בריאותית עם Fitball מתחילים 9:00 - 9:45
סטודיו 2 מרים סלע התעמלות בריאותית עם Fitball מתקדמים 9:45 - 10:30
אולם אירועים ליאורה קום התעמלות בונה עצם 9:45 - 10:30
סטודיו 1 סרגיי סזונוב פילאטיס מתחילים 9:00 - 9:45
סטודיו 1 סרגיי סזונוב פילאטיס מתחילים 9:45 - 10:30
סטודיו 1 ליליה קרנדל התעמלות בתנועה 10:45 - 11:30
סטודיו 2 ליאורה קום התעמלות בונה עצם 10:45 - 11:30
סטודיו 2 בועז נחייסי ג'ירוקינסיס 16:45 - 17:45
סטודיו 2 נטליה סבטוב פלדנקרייז 17:45 - 18:30
סטודיו 2 אלון סיגלר פלדנקרייז 18:45 - 19:30
סטודיו 1 ורד בן משה פילאטיס מתחילים 18:00 - 18:45
סטודיו 1 סיון גרובנר עיצוב דינמי (בינוניים) 18:45 - 19:30
סטודיו 3 אור אדוד יוגה 19:00 - 20:00
חדר ספינינג קובי אפלבאום ספינינג (Cycling) 19:30 - 20:30
סטודיו 1 סיון גרובנר core extreme 19:30 - 20:15
סטודיו 2 נתלי בן עמי Kickbox Extreme 19:30 - 20:15
אולם הספורט יובל בר קרב מגע 19:00 - 20:00
אולם הספורט איילת ירון כדורשת 20:30 - 22:00
אולם טניס שולחן יעקב טניס שולחן (פינג-פונג) 20:00 - 22:00
סטודיו 1 יעל רינגל זומבה 20:15 - 21:15
סטודיו 2 ירון להב פיטבולאטיס 20:15 - 21:00
סטודיו 3 נתלי בן עמי TRX 20:00 - 21:00
אולם אירועים ליאורה נוריאל Boot Camp 20:15 - 21:00
סטודיו 2 ירון להב פילאטיס 21:00 - 21:45
סטודיו 3 עינת הדר כושר גברים 21:15 - 22:00
יום חמישי
מיקום שם מדריך שם חוג שעה
סטודיו 2 יניב שיה יוגה 7:00 - 8:00
אולם אירועים יזהר שמלצר יוגה 8:00 - 9:00
סטודיו 1 גליה פומרנץ עיצוב וחיטוב 8:45 - 9:30
בריכה סבטלנה מירושניקוב התעמלות במים 8:15 - 9:00
סטודיו 1 גליה פומרנץ ATB Shape 8:00 - 8:45
חדר ספינינג שיראל הלל ספינינג (Cycling) 8:00 - 9:00
סטודיו 1 גליה פומרנץ מתיחות 9:30 - 10:30
אולם אירועים אור אדוד התעמלות בונה עצם 9:00 - 9:45
בריכה סבטלנה מירושניקוב התעמלות במים 9:00 - 9:45
בריכה סבטלנה מירושניקוב התעמלות במים 9:45 - 10:30
סטודיו 2 ורד בן משה פילאטיס 9:00 - 9:45
סטודיו 2 ורד בן משה התעמלות בונה עצם 10:15 - 11:00
סטודיו 2 ורד בן משה התעמלות בונה עצם 11:00 - 11:45
סטודיו 1 דניאל פיכמן טאי-צ'י 11:00 - 11:45
סטודיו 1 אנאבל ריקודי בטן 17:45 - 18:45
סטודיו 2 ורד לוי יוגה 18:30 - 19:30
סטודיו 3 ענת אדר התעמלות בריאותית 18:00 - 18:45
סטודיו 1 ליה סחייק Shape fitness 18:45 - 19:30
חדר ספינינג גיא מלכין ספינינג (Cycling) 19:15 - 20:15
סטודיו 3 צחי לוי TRX 19:00 - 20:00
סטודיו 2 אפרת אראל ATB Shape 19:30 - 20:15
אולם הספורט עופר אלפסי ריקודי עם 19:30 - 00:00
אולם אירועים רולו ריקודי שנות ה- 60 20:00 - 22:30
סטודיו 1 מרים סלע התעמלות בריאותית 20:15 - 21:00
יום שישי
מיקום שם מדריך שם חוג שעה
אולם אירועים סיגל פרחי פלדנקרייז 7:45 - 8:30
סטודיו 2 נטליה סבטוב פלדנקרייז 7:30 - 08:15
סטודיו 2 נטליה סבטוב פלדנקרייז 8:15 - 9:00
אולם אירועים סיגל פרחי פלדנקרייז 8:30 - 9:15
סטודיו 1 סרגיי סזונוב פילאטיס מתקדמים 8:00 - 9:00
סטודיו 3 ורד בן משה פילאטיס מתחילים 8:30 - 9:15
סטודיו 1 סרגיי סזונוב פילאטיס מתקדמים 9:00 - 10:00
סטודיו 2 ורד בן משה פילאטיס מתחילים 9:15 - 10:00
אולם אירועים סיגל פרחי פלדנקרייז 9:30 - 10:15
סטודיו 2 מרים סלע התעמלות בריאותית 10:15 - 11:00
סטודיו 1 אושר כהן זומבה 10:15 - 11:15
סטודיו 3 ג'ני לויטן עיצוב דינמי 10:00 - 10:45
חדר ספינינג נועם גל ספינינג (Cycling) 11:00 - 12:00
סטודיו 2 מרים סלע התעמלות בריאותית 11:15 - 12:00
אולם אירועים אור אדוד יוגה 11:00 - 12:00
אולם טניס שולחן יעקב טניס שולחן (פינג-פונג) 12:00 - 14:00
חדר ספינינג ליה סחייק ספינינג (Cycling) 14:45 - 15:45
סטודיו 1 מירב יעקובי עיצוב וחיטוב 14:00 - 14:45
שבת
מיקום שם מדריך שם חוג שעה
סטודיו 3 ורד בן משה פילאטיס 9:30 - 10:15
סטודיו 1 לריסה בגוב עיצוב וחיטוב 9:15 - 10:15
סטודיו 2 מרים סלע התעמלות בריאותית 10:00 - 10:45
סטודיו 1 ורד בן משה התעמלות בריאותית 10:15 - 11:00
חדר ספינינג ליה סחייק ספינינג (Cycling) 10:30 - 11:30
סטודיו 2 מרים סלע התעמלות בריאותית 11:00 - 11:45
סטודיו 1 סבב: מירב/ ליליה עיצוב וחיטוב 11:00 - 11:45
סטודיו 2 סבב: אור אדוד/ מעיין פרנקוביץ יוגה 12:00 - 13:00
חדר ספינינג סרגיי סזונוב ספינינג (Cycling) 12:00 - 13:00
סטודיו 1 סבב: מירב/ ליה Hiit 12:00 - 12:45
סטודיו 1 סרגיי סזונוב עיצוב וחיטוב 13:00 - 13:45
אולם טניס שולחן ללא מדריך טניס שולחן (פינג-פונג) 12:00 - 14:00
2012 © כל הזכויות שמורות לקאנטרי מגדלי תל אביב
בניית אתרים