חיפוש
אודות אולם הכושר בריכות סקווש חוגים שעות פעילות שירותים נוספים גלריה צור קשר
אודות
מי אנחנו
מידע לנרשמים

מידע לנרשמים

מטרת הקאנטרי, לאפשר למנויים ומבקרים פעילות נופש וספורט רגועה ותרבותית תוך הפקת מירב ההנאה מהביקור בקאנטרי. הנהלת הקאנטרי מתחייבת לעשות כל שביכולתה לקידום מטרה זו.

להלן מידע אשר יסייע לכם עם תחילת חברותכם בקאנטרי מגדלי תל אביב:

אולם הכושר

על כל מנוי להצטייד באישור רפואי בר תוקף, המעיד על כשירותו להתאמן באולם הכושר. אישור זה הינו תנאי הכרחי לכניסה לאולם הכושר. טופס אישור רפואי ניתן להוריד כאן

האימון באולם הכושר הינו בלבוש ספורט מלא ומגבת גדולה.בכדי לשמור על חווית אימון נעימה ורגועה, השימוש בטלפונים ניידים אסור באולם הכושר.

כניסת נערים בגילאי 14-16 תותר רק בימים ובשעות כפי שמפורסמים ע"י ההנהלה. בני נוער בגילאי 14-18 חייבים להציג בנוסף להנחיות את אישור ההורים להתאמן באולם הכושר.טופס אישור הורים ניתן להוריד כאן

מגרשי הסקווש

הזמנת מגרש סקווש היא החל משבוע מראש וכרוך בתשלום. על מנת לשמור על איכות המגרשים והפרקט המיוחד, הכניסה למגרשי הסקווש בנעלי ספורט מתאימות בלבד. כמו כן, לבוש ספורט הינו חובה.

שיעורי הספינינג

הפעילות בחדר הספינינג כרוכה בתשלום סמלי, על מנת לשמור על הסדר ועל קבוצות קבועות ככל האפשר לפעילות זו. לשיעורי הספינינג יש להגיע בלבוש ספורט מלא ומגבת אישית. ההשתתפות בשיעורי הספינינג מחייבת אישור רפואי.

מלתחות

לרווחת המנויים ישנן מלתחות המשמשות את המנויים ואורחי הקאנטרי. ניתן לשכור תאים במלתחות על מנת לשמור על החפצים. כרוך בתשלום נוסף.

 

2012 © כל הזכויות שמורות לקאנטרי מגדלי תל אביב
בניית אתרים